koltuk tamircisiKoltuk Tamircisi

Her türlü döşeme, özel ölçü, tamir, yüz değişimi!
Koltuk Restorasyon Merkezi
0216 313 00 35 05326910095
Profesyonel Hizmet!
koltuk tamircisi, koltuk yüz değişimi, özel ölçü koltuk
Tavsiyeniz kalitemizdir!
Modoko Sanayi

Koltuk Tamircim


KoltukTamircim.com bir bycadde kuruluşudur. Koltuk tamir, yüz değişimi işleriniz için profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.


Koltuk Tamircim, Koltuk döşeme sektöründe yeni bir anlayışla hizmet vermek için kurulmuştur. Şeffaflık ve kalite ilkesiyle hareket etmektedir. İnteraktif Sipariş Takip sistemimiz bu amaçla tasarlanmıştır. İstanbul'da Mobilya sektörünün kalbi olan MODOKO Sanayi Sitesinde faaliyet göstermekte olan firmamız, en kaliteli ürünleri sunmakta, bunun yanında bütçenize uygun alternatifler de sunmaktadır. Tüm tanınmış markaların ürünlerini en cazip fiyatlara sunmaktayız.Ekibimiz


Ekibimiz 5 bölümden oluşmaktadır. Bunlar; Müşteri Temsilcilerimiz, Döşeme Bölümümüz, İskelet Bölümümüz, Cila Bölümümüz ve Servis Ağımız.

Konusunda uzman, Müşteri Temsilcilerimizle yaptığınız görüşmeler neticesinde bize yaptırmayı düşündüğünüz işlerinizi Servislerimiz adresinizden teslim alır. Döşeme bölümümüze getirilir, Söküm işlemi yapılır. İskelet Aksamında sorunlar var ise, iskeletleri tamir edilir. Cila ihtiyacı olan koltuklarınızın cila yenilemesi yapılır. Tekrar döşeme bölümüne gelip Döşeme işlemi yapılır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçerek koltuklarınız teslim edilir.

Tüm bu aşamaları web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.


Taahhüdümüz


Bize işlerini yaptıran tüm müşterilerimize, Sipariş sözleşmelerinde yer alan tüm ayrıntıların eksiksiz yapılacağını, Teslim tarihini geçirmeden koltuklarınızı teslim edeceğimizi taahhüd ediyoruz. Memnuniyetiniz öncelikli hedefimizdir.
Ancak bazen bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Tercih ettiğiniz kumaş, deri markası ilgili firmada bazen tükenmiş olabiliyor. Biz, tüm markaların güncel kartelalarını kullanmamıza rağmen bu tür durumlarla nadiren de olsa karşılaştığımızda bu konuda sizi bilgilendiriyoruz. İsterseniz farklı bir marka veya kumaş tercih edebilir isterseniz kumaşlarınızın gelmesini bekleyebilirsiniz.
Diğer bir husus, eğer yaptırdığınız işlerinizde sözleşmede yer alan kaliteyi size sunmaz isek ortaya çıkan sorunları firmamız ücretsiz giderecektir. Sizi memnun etmek birinci vazifemizdir.


Hizmet Ağımız


Firmamız şuan İstanbul sınırları içerisinde tüm ilçelere hizmet vermektedir. Anlaşma sağlandığın da adresiniz, hizmet bölgemiz içinde nerede olursa olsun koltuklarınızı adresinizden alıp, adresinize teslim ediyoruz. Sınırlarımız içerisinde farklı adreslere teslimat yapmamızı isteyebilirsiniz.Koltuk Tamircisi ile tanışın, sorunsuz hizmete kavuşun! Kalitenin, Güvencenin adresindesiniz!Koltuk Tamircisi Sistemi Nasıl Çalışır?

Yenilemeyi düşündüğünüz eski koltuklarınızın fotosunu çekerek sisteme yükleyiniz! Aynı zaman da müşteri temsilcisi olan ustalarımız yapılacak işi ve detayları gördüğünde sizi ararlar. Fiyat bilgisi, Kumaş Seçenekleri ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri size iletirler. İşinizi bize yaptırmaya karar verdiğiniz de;

  • Servisimiz, Kumaş Seçenekleriyle adresinize gelir kumaş beğenirsiniz.
  • Koltuklarınızı adresinizden alır.
  • Söküm işlemi yapılır.
  • İskelet Atölyemizde İskeletler sağlamlaştırılır. Varsa cilalı kısımları yenilenir.
  • Döşeme Atölyemize alınır ve döşeme işlemi yapılır.
  • Bittiğinde ambalajlanır ve teslimat için aranırsınız.
  • Koltuklarınızı teslim alıncaya kadar Sistem üzerinden tüm yapılanları aşama aşama izleyebilirsiniz.
  • Sizde hemen koltuklarınızın fotosunu çekip sisteme yükleyin ve rahatınıza bakın!

Koltuk Tamircisi, Şeffaf, Güvenilir hizmet anlayışımızla sorunsuz hizmet sunar!

Koltuk Tamircisi ©2016. - Koltuktamircim.com - Çerezler & Gizlilik